Magdalena Černá

Mája začala navštěvovat kroužek roku 2014. Ještě téhož roku absolvovala instruktorský kurz. V prosinci 2019 i pedagogické minimum a stala se trenérkou CLG. Současně působí i jako trenérka gymnastiky v Sokole v Židenicích. Hraje na akordeon a kytaru, což dokázala v představení Kabaret U biče, ve kterém se podílela nejen na artistické složce, ale i na té hudební (Skladatelem hudby byl Mario Buzzi). Společně s Terkou Obrdržálkovou prezentovaly své akrobatické číslo na Teens Cabaretu na Letní Letné 2020 a 2021.

Je nějaká disciplína, která ti nahání hrůzu?
Napoprvé se bojím všeho, ale pak to většinou nějak jde. Disciplíny, které mám nejméně ráda, jsou klauni, kouzla a fakíři.

Disciplína, která tě těší?
Šály, akro.

Disciplína, která tě nechává chladnou?
Lano, koule, žebříky.

WS na kterém jsi byla a který tě zaujal?
German Wheel na EJC.

TOP tři cirkusová představení?
S klasikou ve vzduchu (Cirkus Mlejn) – první cirkusové představení, které jsem viděla a začala díky němu chodit do cirkusu. Asi si nedokážu vybavit další TOP představení, ale určitě se mi jich plno líbilo.

Jakou disciplínu bys chtěla nejvíc zkusit?
Visutá hrazda.

Na kterou akci CLG se z roku nejvíce těšíš?
Na tábor ve Skaličce. Protože je tam čas a prostor na vlastní trénink, možnost naučit se něco nového a trávit čas s kamarády.

Nějaký trik, který bys chtěla zmáknout?
Asi nemám žádný konkrétní trik, který bych se chtěla nejvíce naučit. Ráda bych se někdy naučila pěknou stojku, ale to se asi nestane…

Co děláš, když neděláš cirkus?
Věnuji se aktivitám v sokole (teamgymu) a škole.

Kdybys byla vybavením garsonky, byla bys…
Podle Báji budík.