Report: Ohlédnutí za Hurá do cirkusu (2017)

Minulý víkend 22.4. – 23.4. proběhlo soustředění všech našich cirkusových kroužků. Děti během soboty dostaly prostor na poslední doladění jejich představení. Neděle potom byla ve znamení generálek, kdy se v Manéži vystřídaly postupně všechny kroužky. Celý víkend byl zakončený již tradičně grilovačkou pro děti i jejich rodiče.

Ihned po intenzivním víkendu začala také již tradiční akce “Hurá do cirkusu”, během které děti ze všech kroužků vystupují se svým představením, nejdříve ráno pro své spolužáky a odpoledne pro rodiče.

Každý kroužkový den si připravil představení na nějaké téma. Pondělňákům se nás pomocí perfektních výkonů ve vzdušných disciplínách v kombinaci s filmovými hláškami a ústředními melodiemi známých filmů podařilo absolutně učarovat.
Úterní kroužek si připravil představení, ve kterém nás přenesl do strašidelného hradu, plného všemožných cirkusových dovedností.


Střeďáci celý rok trénovali svůj vymazlený program s názvem “Kabaret u Biče”, premiéra jejich show s živou hudbou se podařila na jedničku, o čemž vypovídá také tato bezpochyby perfektní fotogalerie od Tomáše Halačky (https://www.zonerama.com/Halacka/Album/2958056)


No a poslední den, tedy čtvrtek, se předvedl kroužek ze stejného dne a ti si připravili představení na motivy filmu Karlík a továrna na čokoládu, nejen klauni, ale i ostatní disciplíny se tohoto tématu perfektně zhostily, samozřejmě nechyběla ani obrovská Wonkova čokoláda – mňam.

A teď statisticky, je to až neuvěřitelné.

Více jak 200 hodin tréninků, 1 manéž, 7 dní, 4 generálky, 8 odehraných představení, 120 účinkujících, přes 1000 diváků a nespočet prodaných pytlíků našeho výborného popcornu.

Similar Posts